3 palcowy chwytak 3FG15 OnRobot

Nowy chwytak do robota od firmy OnRobot. 3 palcowe chwytaki 3FG15 to innowacyjne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w wielu różnych miejscach. Te chwytaki do robotów i cobotów będą szczególnie przydatne w transportowaniu cylindrycznych elementów.

Duży posuw 150 mm dla części od 20 mm do 150 mm, daje możliwość skutecznej pracy w wielu procesach pakowania i paletyzacji oraz współpracy z obrabiarkami CNC.

Elastyczne chwytaki OnRobot model 3FG15

Trój palcowa konstrukcja tych chwytaków pozwala na temu modelowi na osiągnięcie wysokich parametrów użytkowych, które podnoszą praktyczność i wszechstronność tego produktu.

Do najważniejszych właściwości chwytaków OnRobot należą:

  • Duży udźwig – z powodzeniem można chwytać i przenosić elementy o wadze do 15 kg
  • stabilny chwyt – siła chwytu do 240 N 
  • kompaktowa konstrukcja – daje szerokie pole zastosowania w różnych procesach
  • szybka implementacja – chwytaki dostarczane są z oprogramowaniem, które można łatwo skonfigurować w ramach określonych procesów
3 palcowy chwytak 3FG15 OnRobot

Chwytaki do robotów tokarek CNC

Ten model doskonale sprawdzi się jako chwytak robota do tokarki. stabilna konstrukcja umożliwia na stabilny chwyt i przenoszenie obiektów o różnych kształtach. Specjalna konstrukcja umożliwia automatyczne centrowanie obrabianych przedmiotów.

Atutem tego produktu jest to, że jest kompatybilny praktycznie z większością robotów wykorzystywanych w obróbce skrawaniem.

Chwytaki do paletyzacji

3 palcowy chwytak 3FG15 OnRobot posiada dwa rodzaje chwytu. Pierwszym z nich jest „form fit” co oznacza, że palce chwytaka znajdują się wewnątrz transportowanego przedmiotu. Drugim jest chwyt „friction fit” oznaczającym objęcie przedmiotu palcami po zewnętrznej stronie obiektu.

Tak uniwersalna funkcjonalność dodatkowo zwiększa możliwość tego modelu. Chwytak można łatwo wykorzystywać w wielu procesach.

3 palcowy chwytak 3FG15 cena i sprzedaż

Sprawdź ile kosztują chwytaki OnRobot.

Sprzedaż chwytaków do robotów i cobotów prowadzona jest przy pomocy dystrybutorów. Aby poznać ceny zapraszamy do kontaktu.

Tak jak wszystkie inne części do robotów produkowane przez OnRobot również ten model powinien spełnić oczekiwania wielu odbiorców i stanowić niezawodny element każdego robota przemysłowego.