Kuwety plastikowe

Skrzynki plastikowe w magazynie, warsztacie, serwisie czy w dziale produkcji służą przede wszystkim do przetrzymywania małych elementów. Tego typu pojemniki doskonale sprawdzają się w przechowywaniu elementów złącznych, końcówek, drobnych elementów maszyn i urządzeń, gwoździ i innych półproduktów.

Odpowiednio oznaczone kuwety pozwalają uporządkować pracę. Aby zapewnić bezpieczeństwo można dobrać specjalne regały do kuwet, które zapewniają stabilna konstrukcję i odpowiednią wytrzymałość.

Kuwety magazynowe cena

Cennik kuwet magazynowych zależny jest od kilku czynników, które mają bezpośredni wpływ na to ile kosztują kuwety plastikowe do magazynu. Bezpośredni wpływ na ceny mają w pierwszej kolejności rozmiary kuwet magazynowych. Wartość zależna jest również od rodzaju tworzywa z jakiego zostały wyprodukowane kuwety. Tu należy zwrócić uwagę również na grubość ścianek i podstawy.

Ceny kuwet magazynowych co głównie wpływa na cenę:

  • wielkość (długość x szerokość x głębokość)
  • rodzaj tworzywa
  • wielkość zamówienia
  • kraj produkcji

Sprzedaż plastikowych kuwet magazynowych

Kuwety plastikowe należą do grupy produktów, z których zakupem nie powinno być problemu. Są powszechnie dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, ale można je również kupić online. W internecie działa nie jeden sklep internetowy z kuwetami plastikowymi.

Dzięki temu odpowiadając na pytanie gdzie można kupić solidne kuwety magazynowe, polecamy zarówno sklepy i hurtownie budowlane jak również specjalistyczne firmy zajmujące się wyposażeniem magazynu.

Jakie są rozmiary kuwet plastikowych ?

Aktualnie w sprzedaży dostępnych jest bardzo dużo różnych rozmiarów. Dzięki temu takie pojemniki do przechowywania można wykorzystać w szerokim zakresie. Dodatkowo kuwety można również dzielić na mniejsze wykorzystując specjalne przegrody poprzeczna oraz przegrody wzdłużne.

Najpopularniejsze długości kuwet:

300mm (30 cm), 400mm (40 cm), 500mm (50 cm) i 600mm (60 cm)

Najpopularniejsze szerokości kuwet:

120mm (12 cm), 140mm (14 cm), 160mm (16 cm)

Kuweta magazynowa to uniwersalny pojemnik, który pozwala na uporządkowanie wielu elementów małych rozmiarów. Doskonale sprawdza się w wielu miejscach gdzie na co dzień przechowywanych jest dziesiątki tysięcy produktów. Mogą to być na przykład zakucia hydrauliczne, złącza, szybkozłącza, elementy układów pneumatycznych, części do robotów magazynowych, podzespoły elektryczne, reduktory, śruby, elementy złączne, końcówki przewodów itd.

Kuwety do samochodów serwisowych tak jak w przypadku zastosowań magazynowych są niezwykle praktyczne i znacznie ułatwiają codzienną pracę. W zasadzie każdy samochód serwisowy ma na swoim wyposażeniu pojemniki, które ułatwiają transport podzespołów.