Nowe aluminiowe zbiorniki do oleju

Niemiecki producent firma R + L Hydraulics GmbH wprowadził na rynek rozszerzoną serię zbiorników aluminiowych do przechowywania oleju. Zbiorniki dostępne są w szerokiej gamie od NG 3,5 do NG 130 mają objętość użyteczną od 3 do 123 litrów.

Ta seria produktów wykonana jest z odlewanego aluminium. Dlatego
każdy zbiornik jest łatwy do przenoszenia oraz układania ze względu na ich małą wagę. Przy zachowaniu wyjątkowo wysokiej wydajności chłodzenia zbiorniki oferują doskonałą stosunek ceny do wydajności.

Zbiorniki odlewane z aluminium

Aktualnie największy seryjnie produkowany zbiornik odlewany z aluminium dostępny na rynku to zbiornik hydrauliczny NG 130, który posiada pojemność nominalną 123 litry.
Ten model wyróżnia się cienkościenną konstrukcją zbiornika.
Charakteryzuje go wydajność chłodnicza 2,1 kW w temperaturze otoczenia wynoszącej 40 ° C. Dlatego w wielu zastosowaniach dodatkowe chłodzenie oleju nie jest potrzebne.

Aluminiowe zbiorniki do oleju, dlaczego warto zwrócić na nie uwagę.

Te produkty mają wiele właściwości, które powodują, że warto przyjrzeć się im bliżej. Ze względu na niewielką wagę, zaledwie 25 kg, nawet największy
aluminiowy zbiornik jest łatwy w obsłudze i codziennym użytkowaniu.

Wszystkie zbiorniki z tej serii można ustawiać jeden na drugim, osiągając dzięki temu znaczną oszczędność powierzchni magazynowej. Poza tym zbiornik oleju można dodatkowo wyposażyć we wskaźniki poziomu oleju i filtry do napełniania i odpowietrzania. Wszystkie zbiorniki tej serii są
dostępne opcjonalnie z żeliwnymi nóżkami i kółkami. Co równie ważne w zbiorniki można wyposażyć w dodatkowe przegrody.

Co warte podkreślenia firma R + L Hydraulics posiada w swojej ofercie zbiorniki wykonane z aluminium oraz stali, które mogą zostać powleczone specjalnymi powłokami. To powoduje, że można z nich korzystać w różnorodnym środowisku pracy.

Inne produkty firmy R + L Hydraulics

Aluminiowe zbiorniki do oleju to na pewno nie jedyny ciekawy produkt z oferty tej firmy. Portfolio rozwiązań, które proponuje niemiecka firma obejmuje również takie produkty jak:

  • rozwiązania przesyłu energii
  • chłodnice
  • wymienniki ciepła
  • obudowy chłodnic
  • złącza i akcesoria hydrauliczne

Oczywiście gama oferowanych produktów jest znacznie szersza dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej firmy.

Co warte podkreślenia sprzedaż zbiorników do oleju może być prowadzona w różnej konfiguracji, co czyni ofertę tej firmy bardzo elastyczną.