Sprawdź możliwości Universal robot UR10

Roboty współpracujące firmy UNIVERSAL ROBOTS doskonale sprawdzają się w wielu zakładach na całym świecie. Coboty produkowane przez tą firmę mają stanowić bezpieczne i łatwe do wdrożenia rozwiązania w zakresie robotyzacji firm.

Kompaktowa i uniwersalna konstrukcja umożliwia łatwe dopasowania konkretnego modelu do zadanej pracy. Wysoka jakość i niezawodność to znaki rozpoznawcze, które posiada każdy robot współpracujący dostarczany przez tę firmę.

Roboty współpracujące Universal Robots UR10

Ten model ma szereg unikatowych cech. Dzięki swojej konstrukcji i możliwości wykonywania ruchów w obrocie 360 stopni jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Robot montowany na stole doskonale współpracuje z pracownikami przy pracach takich jak:

  • klejenie
  • wkręcanie
  • montaż

Z powodzeniem może szybko i efektywnie wykonywać duże ilości cykli powtarzalnych zadań. Jego niska waga sprawia, że istniej możliwość instalacji tego robota na większości zautomatyzowanych stanowisk.

Coboty universal robots można bardzo łatwo programować co dodatkowo wpływ na ich użyteczność. Można bardzo elastycznie przenosić je na różne stanowiska w ramach wskazanych potrzeb produkcji.

Parametry pracy

To na co warto zwrócić uwagę rozpatrując to konkretne rozwiązanie to między innymi:

  • łatwe zastosowanie, roboty można wykorzystywać na różnych stanowiskach pracy
  • prosta konfiguracja, można korzystać z poprzednio zaprogramowanych czynności przy wykonywaniu tych samych prac, bez konieczności ponownego kodowania
  • intuicyjne programowanie, specjalnie przygotowana technologia pozwala na programowanie pracy robota nawet przez osoby niedoświadczone w pracy z cobotem Universal robot UR10

Promień pracy: 1300mm – 130 cm

Udźwig: 10 kg

Waga: 33 kg

Sprzedaż robotów współpracujących

Universal robot UR10. Ten model można kupić u autoryzowanych dystrybutorów firmy. Lista firm, które zajmują się wdrożeniami cobotów znajduje się na stronie internetowej firmy. Aby zapoznać się z aktualną ofertą i sprawdzić jaka jest cena robota UR10, ile kosztuje wdrożenie i jaki jest czas oczekiwania, zapraszamy do kontaktu https://sprzedazrobotow.pl/

Roboty współpracujące oraz roboty przemysłowe bez wątpienia będą coraz popularniejsze co wydatnie przyczyni się do poprawy wydajności polskich firm produkcyjnych.